Co znamená Rainbow pro mě?

 

Moc věcí a taky se to mění. První Rainbow Gathering byl pro mě v Maďarsku 1999. Zatmění slunce. Až budete na Rainbow, budete-li mít štěstí, připojíte se k aktivitě zvané „Angel Walk“. Desítky lidí tvoří uličku, kterou pak pomaličku procházejí. Lidé v uličce se procházejícího s láskou dotýkají. Když to klapne, na konci budete milovat celej svět. I sebe! Přál bych každýmu, aby to zažil.

Maďarsko 1999 byl jeden dlouhej, nekonečnej Angel Walk. Energie srdce byla neodolatelná, zářila všude a skorem z každého a ducha nesla vysoko. Dlouho jsem si lámal hlavu proč se to už nikdy neopakovalo.

 

Rainbow Family žije Gatheringy, jako srdce tepy. Každý rok se rainbow people sjíždí k setkání, k odpočinku, k uzdravení sebe, druhých i Země a místa setkání. Jejich energie se točí v kruhu, sílí, léčí a vrcholí za úplňku. Pak se zvolna rozjedou do všech stran, každý v srdci nese trochu z chvil klidu, uvolnění, důvěry, lásky a radosti, ze setkání se stovkami lidí, kteří se nebojí přímého pohledu do očí. S nimi se duch a energie rainbow dostane do všech koutů světa, aby se za rok s novým úderem srdce znovu sešli.

 

Rainbow učí odpovědnosti. Nikdo nemusí nic dělat pro druhé, dokonce ani pro sebe. Až se ho energie lásky dotkne, pohladí duši a otevře srdce, sám ucítí že je doma, v bezpečí a je čas přispět, protože to cítí a chce, ne proto, že se to má.

 

Jsem moc rád, že jsem zažil Maďarsko, protože na dalších Rainbow tohle nebylo tak čitelné ale princip zůstává stejný.

 

Luděk

srpen 2004